ב- Age&Work הבנו שקיים קשר דו כיווני בין חברות ועובדים המבוסס על תהליך של גיוס ופיטורים. לקחנו פרספקטיבה רחוקה יותר והרחבנו את נקודת המבט המקובלת של חברה ועובד והסתכלנו על היחס השלם בין כול החברות לכלל העובדים.

תעסוקה ופרידה איננה אירוע חד פעמי, אלא תהליך שחוזר על עצמו, בו כל צד מחליף תפקידים במהלך החיים. חברה שנפרדת מעובדים תגייס עובדים אחרי כן. עובד שנפרד מחברה יגויס על ידי חברה אחרת. בראייה זו, הבנו שככל שהתהליך יהיה הרמוני, זורם ומכבד, כך נשיג תוצאות טובות יותר, לכל הצדדים.

Age&Work מהווה נקודת מפגש לכל הצדדים והיא מעניקה פתרונות עבור מחפש העבודה והחברה הנפרדת ממנו באופן שמאפשר שיתוף פעולה מלא בין הקהילות.

שותפות Age&Work לוקחות חלק באופן פעיל בעזרה למחפשי העבודה במספר דרכים:

 

  • משלוח משרות לחברי הקהילה
  • מסלול תקשורת ייעודי עבור פונים למשרות
  • השתתפות פעילה בתרגול ואימון מחפשי העבודה

משלוח משרות – קהילת Age&Work מורכבת ממחפשי עבודה מנוסים המגיעים מעולמות תוכן רבים ומגוונים, דרגי ניהול מזוטר ועד בכיר, אנשי מקצוע משובחים אשר ראו דבר או שניים בעולם התעסוקה. חברי הקהילה לומדים כיצד לסנן בעצמם את כישוריהם והניסיון שלהם עבור המשרות הפתוחות בשוק. הם עובדים על ההתאמה האישית שלהם עבור כל משרה ופונים אליה אך ורק אם היא עומדת בקריטריונים המתאימים. שותפות Age&Work מקבלות גישה ישירה אל הקהילה ומוזמנות לשתף משרות פתוחות בפורום הפנימי של Age&Work.

 

מסלול תקשורת ייעודי – חברה שותפה בתוכנית Harmony+ ממנה נציג מטעמה שיהווה איש הקשר מול Age&Work  אשר יקבל את פניות חברי הקהילה ישירות אליו. נציג החברה יבצע סינון ראשוני ויעביר או לא, את הפנייה לגורם המתאים בתוך החברה. מסלול התקשורת הזה הוא דו-כיווני. במקרה והפנייה אינה מתאימה לדרישות המשרה, נצפה מהנציג לחזור אלינו עם סיבה. המשוב הזה, קריטי עבור מחפש העבודה כדי שיוכל להשתפר בהמשך בתהליך הסינון וההתאמה שהוא מבצע בעצמו.

 

השתתפות פעילה – מנהלות משאבי אנוש וגיוס בחברות שותפות בתוכנית Harmony+ מוזמנות להעביר פעילות תומכת ומאמנת כחלק מתוכנית האימון שעוברים מחפשי העבודה. הפעילות מורכבת בעיקר מאימון של סימולציות בראיון עבודה, אישי וקבוצתי, טיפים לכתיבת קורות חיים, מנטורינג אישי ועוד נושאים שונים בהתאם לבחירת המנהל/ת. הפעילות היא התנדבותית. המשובים שאנו מקבלים מכל הצדדים מראים שההשתתפות תורמת המון גם למתנדבים וגם למחפשי העבודה.

 

יתרונות נוספים לשותפות Harmony+

  • גישה למידע וסקרים בתחומי גיוס ומשאבי אנוש ש Age&Work מקיימת מזמן לזמן.
  • השתתפות בכנס שנתי ובו הרצאות בנושאים חדשניים וייחודיים
  • מחירים מיוחדים להשתתפות בתוכנית "השמה מחדש"